chammies تضمینی کشاورزی سال زراعی مراکز خرید

chammies: تضمینی کشاورزی سال زراعی مراکز خرید خرید تضمینی گندم افزایش قیمت دو و 33 دهم درصد

گت بلاگز مازندران نقش برآب شدن نقشه های دشمن های با هر برگه رای ایرانی در روز انتخابات

هر ایرانی با مهر کردن برگه رأی در روز انتخابات دشمن را از توطئه و نقشه‎هایی که در سر دارد ناامید و مأیوس می کنند.

نقش برآب شدن نقشه های دشمن های با هر برگه رای ایرانی در روز انتخابات

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری،آیتالله طبرسی امام جمعه ساری در خطبههای این هفته نماز جمعه مرکز استان یکی از متجلیترین حضورها، شرکت مردم در انتخابات است گفت : کشور جهت همه است بعد باید همه شرکت گسترده داشته و با مهر کردن برگه رأی و در صندوق گذاشتن دشمن را از توطئه و نقشههایی که در سر دارد ناامید و مأیوس کنیم.

وی با اشاره به اینکه امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری بر شرکت در انتخابات تأکید دارند، افزود: همه باید پای صندوق بیایید، بلکه سیاست سلبی است و دشمن هوس حمله نمی کند، هنگامی که شکوه این صفوف را ببینند، کمر دشمن می شکند.

وی گفت: دولت برنامهمحور میخواهیم لیکن همه شعارها داده شد هست، کاندیداها باید با آشنایی از اوضاع کشور به درد جامعه پیگیری و آن را برطرف کنند.

نقش برآب شدن نقشه های دشمن های با هر برگه رای ایرانی در روز انتخابات

نماینده ولی فقیه در مازندران انتخابات را یک امتحان بزرگ برشمرد و افزود: این امتحان یکی انتخابات مهم پارلمان محلی و دیگری ریاست جمهوری کشوری است.

آیتالله طبرسی افزود: هر دوی این انتخابات مهم است و اگر مانند انتخابات گذشته نمره بیست را بهدست آوردیم مصونیت داریم و شرّ دشمن های کم میشود اگر خدایی ناکرده مسئلهای پیش بیاید دنیا جهت ما مسئلهدار میشود.

امام جمعه ساری با بیان اینکه آینده کشور حدود دو هفته بعد با انتخابات تعیین می شود، گفت: حکومت کشور عزیزمان ایران بهطور کلی امتیازی که نسبت به حکومتهای مادی دارد این است که بااخلاق است.

وی افزود: در انتخابات مسئله اخلاقمحوری داریم، اگر کاندیدا یا طرفدار آنها بشویم باید اخلاقمدار باشیم ولی این مسئله در کشور فراموش شد، اختلاس و تخلف و چیزهای دیگر آمد و اینها باید زدوده شود.

هر ایرانی با مهر کردن برگه رأی در روز انتخابات دشمن را از توطئه و نقشه‎هایی که در سر دارد ناامید و مأیوس می کنند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه دولت برنامهمحور میخواهیم، گفت: همه شعارها داده شد هست، کاندیداها باید با آشنایی از اوضاع کشور به درد جامعه پیگیری و آن را برطرف کنند، بعضی جاها منابع و درآمد میخواهد و این منابع باید تأمین و پرسشها حل شود.

آیتالله طبرسی با بیان اینکه شرکت باشکوه در انتخابات مایه دلگرمی و امنیت و مصونیت کشور هست، گفت: یکی از متجلیترین حضورها، شرکت مردم در انتخابات هست، لیکن کشور جهت همه است بعد باید همه شرکت گسترده داشته و با مهر کردن برگه رأی و در صندوق گذاشتن دشمن را از توطئه و نقشههایی که در سر دارد ناامید و مأیوس کنیم.

انتهای پیام/آ

واژه های کلیدی: صندوق | آشنایی | انتخابات | نقشه های دشمنان | انتخابات ریاست جمهوری | صندوق انتخابات | توطئه های دشمنان | نماینده ولی فقیه مازندران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog