chammies تضمینی کشاورزی سال زراعی مراکز خرید

chammies: تضمینی کشاورزی سال زراعی مراکز خرید خرید تضمینی گندم افزایش قیمت دو و 33 دهم درصد

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «آنتی گون» به اجرای خاص رسید ، در تماشاخانه‌ی «ایرانشهر» چه خبر است؟

همزمان با آخر یافتن اجراهای عمومی «جوجه‌تیغی» و «آنتی گون» در روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ خرداد ماه، نمایش‌های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» و «ابلوموف» به مدت ۵ روزب

«آنتی گون» به اجرای خاص رسید ، در تماشاخانه‌ی «ایرانشهر» چه خبر است؟

در تماشاخانه ی «ایرانشهر» چه خبر است؟/«آنتی گون» به اجرای خاص رسید

عبارات مهم : نمایش

همزمان با آخر یافتن اجراهای عمومی «جوجه تیغی» و «آنتی گون» در روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ خرداد ماه، نمایش های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» و «ابلوموف» به مدت ۵ روزبه صحنه نمی روند.

به گزارش ایسنا، نمایش های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» به کارگردانی افشین زمانی و «ابلوموف» به کارگردانی سیاووش بهادری راد در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی به مناسبت فرا رسیدن قیام ۱۴ خرداد، سالروز وفات امام خمینی (ره) و شب های قدر از روز یکشنبه ۱۳ خرداد تا آخر روز پنجشنبه ۱۷ خرداد در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی به صحنه نمی روند.

همچنین نمایش های «جوجه تیغی» به کارگردانی بهرام افشاری و «آنتی گون» به کارگردانی علی راضی که از ۱۶ اردیبهشت ماه در سالن استاد سمندریان اجراهای عمومی خود را شروع کرده بودند به ترتیب در روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ خرداد در این مجموعه تئاتری به آخر خواهند رسید.

«آنتی گون» به اجرای خاص رسید

دو نمایش «ابلوموف» به کارگردانی سیاوش بهادری راد و « آنتی گون» به کارگردانی علی راضی به ترتیب در روزهای پنجشنبه ۱۰ و شنبه ۱۲ خردادماه در ساعت های ۱۷ با اجرای خاص به صحنه می روند.

نمایش های «ابلوموف» به کارگردانی سیاوش بهادری راد و « آنتی گون» به کارگردانی علی راضی به ترتیب در روزهای پنجشنبه ۱۰ و شنبه ۱۲ خردادماه در ساعت های ۱۷ با اجرای خاص به صحنه می روند.

نمایش «جوجه تیغی» و « آنتی گون» طبق جدول وقت بندی این مجموعه به ترتیب در روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ خردادماه به اجرای عمومی خود آخر می دهند.

«آنتی گون» به اجرای خاص رسید ، در تماشاخانه‌ی «ایرانشهر» چه خبر است؟

واژه های کلیدی: نمایش | پنجشنبه | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog