chammies تضمینی کشاورزی سال زراعی مراکز خرید

chammies: تضمینی کشاورزی سال زراعی مراکز خرید خرید تضمینی گندم افزایش قیمت دو و 33 دهم درصد

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی برنج هندی گران شد ، حباب برنج ایرانی ترکید

درحالیکه معاون وزیر کشاورزی اعلام کرده که برنج ایرانی در عمده‌فروشی‌ها تا ۱۸ درصد ارزان شده است هست، رییس اتحادیه بنکداران مواد غذایی می‌گوید برنج ایرانی ارزان

برنج هندی گران شد ، حباب برنج ایرانی ترکید

حباب برنج ایرانی ترکید/ برنج هندی گران شد

عبارات مهم : محصول

درحالیکه معاون وزیر کشاورزی اعلام کرده که برنج ایرانی در عمده فروشی ها تا ۱۸ درصد ارزان شده است هست، رییس اتحادیه بنکداران مواد غذایی می گوید برنج ایرانی ارزان نشده بلکه حباب قیمتی آن از بین رفته هست. از سوی دیگر برنج هندی ۲۵ درصد گران شده است است.

به گزارش ایسنا، در حالیکه روز گذشته مهرفرد – معاون وزیر کشاورزی – اعلام کرد که این وزارتخانه در پی کم کردن قیمت و جلوگیری از ضرر تولیدکنندگان، برنج را خریداری و ذخیره سازی می کند. محمد آقاطاهر – رییس اتحادیه بنکداران مواد غذایی – در این زمینه اعتقاد است که قیمت برنج در عمده فروشی ها کم کردن نیافته و چنین مساله ای قابل تایید نیست. البته در سال گذشته حباب قیمتی به وجود آمد و با زیاد کردن و کم کردن قیمت این محصول مواجه شدیم که احتمالا منظور این مقام مسئول، کم کردن قیمت نسبت به این بازه زمانی بود.

برنج هندی گران شد ، حباب برنج ایرانی ترکید

وی افزود: اینگونه مقایسه قیمت برنج درست نیست، چراکه بازار برنج در آن بازه زمانی خاص یعنی همین ایام در سال گذشته متلاطم شده است بود و مجددا بعد از گذشت مدتی نه چندان طولانی به حالت سابق برگشت و قیمت این محصول استراتژیک در سال گذشته با امروز تفاوت چندانی نداشته است.

قیمت برنج های ایرانی و خاجی در عمده فروشی

درحالیکه معاون وزیر کشاورزی اعلام کرده که برنج ایرانی در عمده‌فروشی‌ها تا ۱۸ درصد ارزان شده است هست، رییس اتحادیه بنکداران مواد غذایی می‌گوید برنج ایرانی ارزان

رییس اتحادیه بنکداران مواد غذایی با بیان این که قیمت برنج هندی ۲۵ درصد نسبت به پارسال زیاد کردن یافته هست، اظهار کرد: هم اکنون هر کیلوگرم برنج هندی در عمده فروشی ها ۶۲۰۰ تا ۶۵۰۰ تومان فروخته می شود و هر کیلوگرم برنج ایرانی به صورت عمده فروشی ۸۰۰۰ تا ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت دارد. البته قیمت برنج های خاص که شاخصه های خاصی هم دارند و میزان تولید و عرضه آنها بسیار کم هست، متفاوت و کمی بالاتر از دیگر انواع برنج ایرانی است.

آقاطاهر تاکید کرد: هم اکنون هیچ مشکلی در عرضه برنج وجود ندارد و مشکلی جهت تامین بازار طی ماه های پیش رو و حتی سال آینده نیز نداریم.

واژه های کلیدی: محصول | ایرانی | روز گذشته | عمده فروشی | مواد غذایی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog